Olen koolitatud massöör/terapeut ja praktiseerin antud alal alates 2007. Oman Ki-Shiatsu teraapia kutsetunnistust ja olen antud teraapia koolitaja Eestis. Valdan erinevaid terapeutilisi käsitlusi alates klassikalisest, spordi- ja süvakoe massaažist ja lõpetades manuaalteraapia, kinesio- ja funktsionaalse teipimise ning dry-needling tehnikatega. Täiendan ennast pidevalt. Läbitud kursuste ja õpingutega on võimalik tutvuda siin.

Olen:

  • Eesti Ki-Shiatsu Ühendus asutajaliige ja tegevjuht – shiatsu.ee
  • Eesti Täiend- ja Alternatiivmeditsiini Nõukoda juhatuse liige – tamnoukoda.ee
  • töötan igapäevaselt meie oma Kirde Tervisekeskuses – kirdetervis.ee
  • OÜ Massaaž ja Shiatsu – herz.ee

 

Tundi läbitud koolitusi

Liitrit massaaziõli

Rahulolevat püsiklienti

%

Tervist ja heaolu

“Hakkasin tervendamise vastu huvi tundma 2005. aastal, kui sattusin ki-shiatsu kursusele. Enne seda oli mu elu teinud juba mõned saltod. Olin alates 1987 teinud karjääri erinevate suurte ettevõtete tippjuhina, peamiselt kaubanduses ja teeninduses. Murdeliseks kujunes aasta 1998, mil lõpetasin tippspordi, meil sündis tütar, jäin ilma toredast töökohast, otsustasime müüa erafirma ja muuta elukohta. Poolteist aastat kodus koos oma tütrega võimaldas mul vaadata elule uue pilguga. Hakkasin tegelema joogaga, tervisespordiga. Leidsin taas laulmise, huvitusin ida ja lääne filosoofiast.
 
Jaapanlasest Ki-Shiatsu-meistri ainulaadsele kursusele sattumine 2005.aastal oli selle loogiline jätk.  Leidsin, et idamaade filosoofia ja teadmised inimkehast on mulle väga vastuvõetavad, sest need hakkasid vastama küsimustele, mis mu elus olid tekkinud.  3,5 aastat õpinguid läksid lennates. Kuigi olin võhikuna sattunud kohta, kus ümberringi vaid profid, õhutas mind tagant edu ja kaaslaste tunnustus. Selgus, et puhta lehe staatus andis mulle Ki-shiatsu omandamisel isegi eelise.
2011. aastal olin Eesti Ki-Shiatsu Ühenduse nelja asutajaliikme hulgas. 2012 usaldas õpetaja Yasutaka Hanamura just mulle Ki-Shiatsu õpetaja rolli siin Euroopa regioonis. 2017. aastal algasid esimesed koolitused.
Alates 2016 elan Toilas ja töötan Jõhvis Kirde Tervisekeskuses.
Massaaži, manuaal- ja füsioteraapiat hakkasin õppima alates 2007, et laiendada oma silmaringi ja oskusi. “