Olen koolitatud massöör/terapeut ja praktiseerin antud alal alates 2007. Olen õppinud Meridiaanide Shiatsu teraapiat, klassikalist, spordi- ja süvakoe massaaži, manuaalteraapiat, kinesio- ja funktsionaalset teipimist, akupunktuuri. Oman kutsetunnistust Jaapani Ki-Shiatsu loodusteraapias. Täiendan ennast pidevalt. Läbitud kursuste ja õpingutega on võimalik tutvuda siin.

Olen:

  • Eesti Ki-Shiatsu Ühenduse juhatuse liige – www.shiatsu.ee
  • Eesti Täiendmeditsiini ja Loodusteraapia Nõukoja liige
  • OÜ Massaaž ja Shiatsu juhatuse liige
  • Kirde Tervisekeskuse massöör/loodusterapeut – www.kirdetervis.ee

Tundi läbitud koolitusi

Liitrit massaaziõli

Rahulolevat püsiklienti

%

Tervist ja heaolu

Hakkasin massaaži vastu huvi tundma alles 2005, kui sattusin shiatsu kursusele.  Enne seda oli mu elu teinud juba mõned saltod. Olin alates 1987 teinud karjääri erinevate ettevõtete tippjuhina – peamiselt kaubanduses ja teeninduses. Murdeliseks kujunes aasta 1998, mil lõpetasin tippspordi, meil sündis tütar, jäin ilma toredast töökohast, otsustasime müüa erafirma, alustasime oma maja ehitust, sain kokku oma õpetaja Holger’iga. Poolteist aastat kodus koos oma tütrega võimaldas mul elule uue pilguga vaadata. Hakkasin tegelema joogaga, tervisespordiga, lugemisega, jälle oma lapsepõlvearmastuse – laulmisega.

Jaapanlasest Shiatsu-meistri ainulaadsele kursusele sattusin „juhuslikult“ 2005 ja leidsin, et idamaade filosoofia ja teadmised inimkehast on mulle väga atraktiivsed ja motiveerivad. 3,5 aastat õpinguid läksid lennates. Kuigi olin võhikuna sattunud kohta, kus ümberringi vaid kutselised profid, õhutas mind tagant edu ja kaaslaste tunnustus. Selgus, et puhta lehe staatus andis mulle isegi eelise Shiatsu omandamisel. Nüüd olen üks vähestest lõpetajatest, kes antud praktikaga ka tegelikult tegeleb. Juhin Eesti Ki-Shiatsu Ühendust ning olen oma õpetaja poolt määratud jätkama koolitajana tema ki-shiatsu õpetust Eestis ja lähiriikides. Alustasin koolitusi 2017.a.

Massaaži hakkasin õppima 2006-2007 lisana, et rahuldada nõudlust ja laiendada oma silmaringi anatoomias ja lääne meditsiinis. Rohkete koolituste ja kirjanduse abil püüan pidevalt kursis olla taastusravi ja ravimassaaži viimaste trendide ja õpetustega.