Massage and Shiatsu is our job and our passion.

Monta tuhatta vuotta vanhat totemukset ihmisen vartalosta lumoavat meitä omalla syvyydellä, loogisuudella ja tehokkuudella.

Tegeleme krooniliste lihas-liigeste probleemidega nagu õlavöötme-, selja-, puusa, põlve- jne. valudega. Eristame põhjused tagajärgedest ning räägime asjadest lihtsalt – nii nagu nad ka tavaliselt on.

 

Meie teenuste hulka kuuluvad:

NB! MASSAGE IS NOT SUITABLE, IF
  • You have a fever or an acute medical condition
  • You have any risk of tumor
  • You have a contagious illness
  • You are recovering from a difficult surgery, and the body is still very weak
  • You have used medicine, (including painkiller), drugs or/and alcohol
  • You are looking for a sexual pleasure

 

 

Aroma therapy

Aroomimassaaž on iidne ravimise ja tervendamise kunst. Oskuslik aroomiõlide valik ning aeglased ja silitavad liigutused leevendavad paljusid probleeme. Näiteks emotsionaalne ebastabiilsus, unehäired, vererõhu kõikumised, stress, lihaspinge, tselluliit. Aroomiteraapia ehk aroomimassaaž ühendab endas klassikalise massaaži kerged pindmised silumisvõtted ja taimede eeterlike õlide raviomadused.

Loe edasi…

 

Honey massage

Meemassaaž on segu klassikalisest massaažist ja meeteraapiast. Mee kasutamine kehal tekitab kerge vihtlemise efekti, mis kisub nahka nagu kleepaine vahatamisel. See on meeldib ja ergastav tunne, mis silub nahaaluseid tihendeid. Selle tõttu muutub nahk siidiseks ja mõnusalt pehmeks. Toime  inimesele on nii füüsilisel kui ka energeetilisel tasandil rahustav ja tasakaalustav.

Loe edasi…

 

KI-Shiatsu therapy

Shiatsu therapy stimulates the self-healing capacity of the body, which results in lessening the symptoms of illness and increasing the vitality of the organism. Shiatsu (shi = finger; atsu = pressure) is a Japanese therapy that helps to cure several health problems, such as backache, neck and shoulder problems, stress, insomnia, digestion disorders, exhaustion etc.

Read more…

 

Classic massage

Its effect on the skin, the tissues under the skin and the muscles is, depending on techniques used, either relaxing or tonus-enhancing. It improves blood circulation in the tissues and facilitates the metabolism. It is used in cases of muscle strain, sleep disorders, and also to relieve stress.

Read more…

 

Deep tissue massage

Deep tissue massage is restoration of the structural balance and integrity of the body through eliminating the chronic tension of the muscles in the deep layers of the body. This alleviates posture and mobility disorders, which are often the actual causes of pain and injuries.
This massage is excellent for reducing pain and tension in back, neck, shoulder, knee and hip muscles. Most joint problems also primarily stem from tense muscles.

Read more…

 

Sports massage

Spordimassaaž on sügavam ja aktiivsem, kui klassikaline massaaž ning lähtutakse treeningprotsessist – selle eesmärkidest. Tavalise üldmassaaži asemel koondatakse tähelepanu just konkreetse spordialaga seotud probleemsetele piirkondadele, kus töötlus ja venitused vajalikud on. Sobilik eelkõige sportlastele treeningprotsessi täiendamiseks ja tulemuse maksimeerimiseks. Häid tulemusi annab kinesioteipimise kasutamine.

Read more…

 

Gift card for young and old, men and women…

 

Kui Sa oled hooliv ja tähelepanelik oma sõbra või lähedase suhtes, soovid talle kõige rohkem head tervist ja mõnusat enesetunnet – siis on õige valik kinkekaart massööri juurde!
Võta meiega ühendust ja leiame koos sobivaima protseduuri ja lepime kokku, kuidas Sa kinkekaardi kätte saad.

valdo@herz.ee
+372 501 3401

 

Täiuslik tee on raske ainult neile,
kes liiga palju valivad.

— Seng Can (poeet u.520-606)