ABOUT US

Mida me teeme?

Töötame selja, kaela, õla, jala jm. probleemidega. Olgu siis põhjuseks töö, sport või haigused. Ka regulaarne ennetav ja taastav massaaž on populaarsed. Oluline on koostöö patsiendiga leidmaks probleemi põhjust – füüsilist või mentaalset – et see siis kõrvaldada. Ühendades ida- ja lääne meditsiini teadmised ning lisades siia tunnetuse ja empaatia on abi tihti lähemal kui arvata oskame.

Meie missioon

Anname endast alati hetke parima pakkudes igale patsiendile seda, mida me isegi soovime – toreda hetke ning võimaluse olla terve ja õnnelik.

Põhimõtted

Anda igas hetkes oma hetke parim – nii teraapiates kui nõuannetes. “Suuga suurt linna ei tee” ja peensust taga ei aja – katsume kiiret reaalset kasu tuua. Massaazi tugevuse lepime kokku kliendiga. Seletame, mida ja miks teeme. Peame sisu vormist tähtsamaks. Meil on kenad ja vaiksed tööruumid Viimsi keskuses, hotellis Ateena. Koduvisiite on võimalik kokku leppida Pirital ja Viimsis.

Mida me ei tee?

Me ei tee haiget, sest massaaž ei pea seda olema. Eelkõige peaks see olema lõõgastav ning meeldiv protseduur. Me ei usu pimesi lääne arstiteadusesse, vaid austame seda ja võtame sellelt parima osa. Tulemuse saavutamiseks tuleb tihti ka oma peaga mõelda ning aru saada, et teadmised inimesest on vanemad, kui kaasaaegne arstiteadus ja farmakoloogia.

Kes me oleme?

Logo HERZ on olnud meie pere ettevõtmiste sümboliks juba alates 1992. Terviseteenused leidsime enda jaoks aastal 2005, mil alustasime õpingutega Lahemaa Tervisekoolis. Olles aastakümneid tegelenud tippspordi ja tervisespordiga, aastast 1998 joogaga ning viibides ise nn. parimais aastais, tunnetame vahetult probleeme, millega peavad meie kaaskodanikud ja eriti eakaaslsed kokku puutuma. Alates 2007 aastast, mil lõpetasime koolis esimesed baas-tsüklid, suudame ka teisi aidata. 2005-2008 õppis Valdo Ki-Shiatsu’t jaapanlase, kuulsa Shizuoto Masunaga õpilase käe all. Meie õpingud jätkuvad pidevalt ja lõpe kunagi. Ka iga klient on õpetajaks.

Hakkasin massaaži vastu huvi tundma alles 2005, kui sattusin shiatsu kursusele. Enne seda oli mu elu teinud juba mõned saltod. Olin alates 1987 teinud karjääri erinevate ettevõtete tippjuhina – peamiselt kaubanduses ja teeninduses. Murdeliseks kujunes aasta 1998, mil lõpetasin tippspordi, meil sündis tütar, jäin ilma toredast töökohast, otsustasime müüa erafirma, alustasime oma maja ehitust, sain kokku Holger Oidjärv’ega. Poolteist aastat kodus koos oma tütrega võimaldas mul elule uue pilguga vaadata. Hakkasin tegelema joogaga, tervisespordiga, lugemisega ja laulmisega.

Jaapanlasest Shiatsu-meistri ainulaadsele kursusele sattusin „juhuslikult“ 2005.  Leidsin, et idamaade filosoofia ja teadmised inimkehast on mulle väga vastuvõetavad, sest need hakkasid vastama küsimustele, mis mul elus olid tekkinud.  3,5 aastat õpinguid läksid lennates. Kuigi olin võhikuna sattunud kohta, kus ümberringi vaid kutselised profid, õhutas mind tagant edu ja kaaslaste tunnustus. Selgus, et puhta lehe staatus andis mulle isegi eelise Shiatsu omandamisel. Nüüd olen üks vähestest lõpetajatest, kes antud praktikaga ka tegelikult tegeleb.

Massaaži hakkasin õppima 2006-2007 lisana, et rahuldada nõudlust ja laiendada oma silmaringi anatoomiast ja lääne meditsiinist. Klassikalise massaaži kursuse lõpetas minuga koos ka Kadri. Ta oli tihti rääkinud soovist osata massaaziga tegeleda ja nii võib teda isegi idee algatajaks pidada.

Valdo on:

  • Eesti Ki-Shiatsu Ühenduse juhatuse liige
  • Eesti Loodusteraapiate Nõukoja liige
  • Eesti Massööride Liidu volikogu liige